Grupa W&J Wiśniewski


Grupa W&J Wiśniewski w obecnej formie powstała w 2009 roku w odpowiedzi na zmieniającą się sytuację rynkową. Powołano ją w celu podniesienia konkurencyjności firm wchodzących w skład grupy, m.in. poprzez koordynację działań handlo­wych i marketingowych, wymianę informacji czy też szkolenia.

W chwili obecnej W&J Wiśniewski to grupa zrzeszająca firmy z bran­ży motoryzacyjnej. W jej skład wchodzi Lexus Warszawa Wola, Toyota W&J Wiśniewski, Toyota Olsztyn oraz Auto Fleet Management. Takie połączenie sprawia, że portfolio usług świadczonych przez grupę jest wyjątkowo duże. Firmy zajmują się m.in sprzedażą samochodów nowych, używanych, remarketingiem flot, wynajmem długoterminowym, pełnym serwisem mechanicznym i bla­charsko-lakierniczym, przebudową i doposażeniem samochodów terenowych, ubezpieczeniami.

Jednak tym, co faktycznie nas wyróżnia nie jest wyłącznie bogactwo oferty, ale przede wszystkim indywidualne i podmiotowe podejście do każdego klienta, które stało się fundamentem całej filozofii grupy i in­spiracją dla poszczególnych jej działań. Nie ma więc znaczenia czy klient kupuje jeden, czy setkę samochodów – gwarantowany standard i jakość obsługi pozostają takie same.